хто зможе

хто зможе

  • у вівторок я встаю о 6:30 і йду у ванну і мию руки тіло голову і зуби. потім одягаю сукню і йду на кухню готувати сніданок з сім'єю. о 7:30 встати мій братик і ІДТ завтракать.я снідаю з братиком. братик їсть сендвіч і пьт чашку чаю. я не п'ю чай я п'ю каву. потім братик ІДТ в школу. я не працюю у вівторок і не працюю вранці я працюю ДНМ і ввечері. коли братик будинку він дивиться телевізор читає книгу і читає газету поки я прибираю вдома. о 11:00 ми ИДМ спати.
  • У вівторок я встаю о 6:30 і йду у ванну і мию руки тіло голову і зуби. потім одягаю сукню і йду на кухню готувати сніданок з сім'єю. о 7:30 встати мій братик і ІДТ завтракать.я снідаю з братиком. братик їсть сендвіч і пьт чашку чаю. я не п'ю чай я п'ю каву. потім братик ІДТ в школу. я не працюю у вівторок і не працюю вранці я працюю ДНМ і ввечері. коли братик будинку він дивиться телевізор читає книгу і читає газету поки я прибираю вдома. о 11:00 ми ИДМ спати.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: