Переведіть плизз «зверху продовження

Переведіть плизз "зверху продовження

 • Це ж тааак просто ...
  Минулого літа тато і я пішли на Брінгтон (це назва чогось). Це було улюбленим місцем Північної Англії. Там було багато готелів. Ми жили в маленькому готелі на Великий Вулиці, 41 (це так вулиця називається) на 4 поверсі в двокімнатній квартирі. В кімнаті було два ліжка. Наша кімната в готелі була комфортною. Там було не так багато меблів. У нас був маленький стіл, два ліжка, два стільці, крісло, диван і телебачення. Стіл був по середині кімнати.
  Там було дзеркало і картина з пейзажем Брінгтона на стіні. Каркаси (чи) на вікні були жлтие і вони робили кімнату краще. Нд далі сама ...
 • Канікули в Брайтоні.
  Минулого літа мій тато і я поїхали в Брайтон.Брайтон це приємне містечко на півдні Англіі.Там є багато отелей.Ми жили в маленькому готелі на 41 Хай Стріт, на 4 поверсі в "дабл". Дабл - це кімната з двома кроватямі.Наша кімната в готелі була комфортна і досить большая.В ній було трохи мебелі.У нас був маленький стіл, два ліжка, два стільці, крісла, диван і телевізор в кутку комнати.Стол був в середині столу .
  На стіні було дзеркало і дві картини Брайтона.Занавескі були жовті і вони робили кімнату яскравіше і красівее.В кімнаті було досить тихо, як і позаду готелю.
  Готель був на горе.Спереді і ззаду готелю було багато зелених дерев і красивих квітів. Ми провели там дві чудових неделі.Ми збираємося провести там наступне літо знову.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

43 + = 52

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: